Inwestor

APARTAMENTY PASADENA

 

INFORMACJE

 

Projektowany obiekt to dwa segmenty, które w całości tworzą nowoczesną jednolitą bryłę bez widocznego podziału na dwa odrębne segmenty. Każdy segment posiada dwie pełne kondygnacje po trzy mieszkania na piętrze, natomiast trzecia kondygnacja posiada jedno mieszkanie z możliwością wyjścia na dach zielony. Budynek jest częściowo podpiwniczony, dzięki czemu każde mieszkanie ma zapewnione pomieszczenie gospodarcze. Pokrycie dachu stanowi stropodach oraz dach ekstensywny, o nachyleniu wymaganym przy tego typu dachach. Nawiązując do cech architektury nowoczesnej, zaprojektowano liczne uskoki, zapewniające w ten sposób dobre doświetlenie i wydzielenie każdego mieszkania. Elewacje są urozmaicone dzięki loggiom, balkonom, zróżnicowaniu płaszczyzn ścian oraz różnicy wysokości budynku. Projektowany budynek w planie przyjmuje kształt kilku prostokątów przesuniętych względem siebie, o wymiarach w stanie wykończonym 44,03m x 16,13m. Wysokość obiektu jest zróżnicowana co wynika ze spadku przyległego terenu, od najniżej położonego głównego wejścia do budynku do górnej płaszczyzny stropodachu wynosi 10,55m.

Powierzchnia użytkowa: 1247,87 m2
Kubatura 4738,75 m3

    Mieszkania o powierzchni od 60 - 100m2 zostaną oddanie do użytku wiosną 2010r. 

Budynek posiada 14 mieszkan : 6 na parterze i 6 na I piętrze oraz dwa mieszkania na II piętrze.

Mieszkania na parterze mają bezpośrednie wyjścia na tarasy i ogród. Na pierwszym piętrze zaprojektowano duże balkony z widokiem na atrakcyjnie zagospodarowany ogród.

Mieszkania na II piętrze posiadają ogrody zaprojektowane na dachu budynku o powierzchni około 250m2 dla każdego z mieszkan.

 

 

Home